Kroužky ve školním roce 2023/2024
Online přihlašování do kroužků bude spuštěno 18. 9. 2023 ve 20:00 hod. a ukončeno bude 24. 9. 2023 ve 20:00 hod.Přihlášky najdete v elektronické žákovské knížce: Ostatní moduly → Zápis na školní akce → Přehled akcí.
POZOR! K přihlašování do kroužků musíte použít prohlížeč (např. Chrome).
Jednotlivé kroužky se zobrazují jen žákům, pro které jsou určeny.
Kroužky mohou být už nyní v elektronické žákovské knížce viditelné, ale přihlásit půjdou až 18. 9. 2023 od 20:00 hod.
Pokud nemáte přístup do elektronické žákovské knížky, kontaktujte zástupce ředitele emailem: jurtik.martin@zszebetin.cz
Kroužky prosím plaťte na účet školy: 1346661329/0800 pod variabilním symbolem, který Vám přidělí vedoucí kroužku. Cena za kroužek je za období říjen-prosinec 2023.
Na kroužky je možné využít Rodičovské vouchery, více informací najdete na webu projektu MMB.
Kromě níže uvedených kroužků můžete své dítě také přihlásit do aktivit, které v naší škole provozují externí organizace:
Zdravá záda pro děti - Leták ke stažení
Pilates - Leták ke stažení
Judo Brno
Judo 1.-2. třída ČTVRTEK v 15:30 hodin, úvodní trénink 21. 9., online přihláška na www.judo-brno.cz/prihlaska
Judo 3.-5. třída ÚTERÝ v 15:30 hodin, úvodní trénink 19. 9., online přihláška na www.judo-brno.cz/prihlaska
Cena 2 000,-/celý školní rok, přihlášení a více informací na stránkách organizace
Leták pro školy
Karate Fudokan
Stránky organizace
Přehled kroužků | |||
---|---|---|---|
Po |
Kreativ I (Lindušková)
Kroužek pro všechny děti, kteří rádi tvoří rukama. V kroužku budeme pracovat s látkou a šicím strojem, s jehlou a nití, barvami, přírodninami, dráty, korálky, proutím a s dalšími materiály a pomůckami. 1.-2. tř. 13:30-15:00 Cena: Kč Místnost: 4.B |
||
Út |
Keramika I (Vavřínová) 1.-2. tř. 13:00-14:30 Cena: 1 800 Kč Místnost: Keramická dílna |
Keramika II (Vavřínová) 3.-4. tř. 14:45-16:15 Cena: 1 800 Kč Místnost: Keramická dílna |
YLE Starters (Kalivodová) 4.-5. tř. 13:30-14:30 Cena: 700 Kč Místnost: 6.C |
Út |
Fun with english (Kaprálová)
Kroužek zaměřen na konverzaci v AJ, hry, skupinovou práci. 7. tř. 14:00-15:00 Cena: 1050 Kč Místnost: 7.A |
Lego I (Bažant) 1.-2. tř. 13:30-14:30 Cena: 900 Kč Místnost: 4.C |
Lego II (Bažant) 4.-5. tř. 14:45-15:45 Cena: 900 Kč Místnost: 4.C |
Út |
Klub deskových her (Staníčková) 1. tř. 13:30-14:30 Cena: Kč Místnost: 1.B |
Přípravka M I (Rusnoková) 9. tř. 14:00-15:00 Cena: Kč Místnost: 9.B |
|
St |
Zábavné tvoření (Vavřínová) 1.-2. tř. 13:00-14:30 Cena: 1 710 Kč Místnost: Keramická dílna |
Přípravka M II (Jurtíková) 9. tř. 15:10-16:10 Cena: 300 Kč Místnost: 8.A |
|
St |
Florbal I (Dubovov) 1.-3. tř. 13:30-14:30 Cena: 800 Kč Místnost: Velká tělocvična |
Florbal II - pokročilí (Ptáčník) 3.-5. tř. 14:30-15:30 Cena: 800 Kč Místnost: Velká tělocvična |
Přípravka ČJ I (Bažantová) 9. tř. 14:30-15:30 Cena: 800 Kč Místnost: 9.B |
St |
Pohybová příprava s Cirkusem LeGrando I (Smejkalová) 1.-3. tř. 13:30-14:30 Cena: 850 Kč Místnost: Gymsál |
Pohybová příprava s Cirkusem LeGrando II (Smejkalová) 4.-7. tř. 14:30-15:30 Cena: 850 Kč Místnost: Gymsál |
Zážitková fyzika (Stejskal) 7. tř. 14:30-15:30 Cena: 1 000 Kč Místnost: Učebna fyziky |
St |
Lego III (Bažant) 1.-3. tř. 13:30-14:30 Cena: 850 Kč Místnost: 4.C |
YLE Flyers (Kaprálová) 6.-7. tř. 14:00-15:00 Cena: 900 Kč Místnost: 7.A |
YLE Movers (Jurtíková) 5.-6. tř. 14:00-15:00 Cena: 400 Kč Místnost: 8.A |
Čt |
Keramika III (Vavřínová) 1.-2. tř. 13:00-14:30 Cena: 1 710 Kč Místnost: Keramická dílna |
Keramika IV (Vavřínová) 1.-4. tř. 14:45-16:15 Cena: 1 710 Kč Místnost: Keramická dílna |
Kreativ II (Lindušková)
Kroužek pro všechny děti, kteří rádi tvoří rukama. V kroužku budeme pracovat s látkou a šicím strojem, s jehlou a nití, barvami, přírodninami, dráty, korálky, proutím a s dalšími materiály a pomůckami. 3.-5. tř. 13:30-15:00 Cena: Kč Místnost: 4.B |
Čt |
Šachový kroužek (Ptáčník)
Kromě šachů budeme hrát i další deskové hry. 4.-7. tř. 14:00-15:00 Cena: 900 Kč Místnost: 4.C |
Přípravka ČJ II (Kašpárek) 9. tř. 14:30-15:30 Cena: 450 Kč Místnost: 6.C |
|
Pá |
Volejbal (Křivánková)
Kroužek je zaměřen na mírně pokročilé dovednosti ve volejbalu + pokračování volejbalové techniky. 5.-6. tř. 14:00-15:00 Cena: 850 Kč Místnost: Velká tělocvična |
Jóga (Bažantová) 6.-9. tř. 14:30-15:30 Cena: 850 Kč Místnost: gymsál |
Tabulka s termíny kroužků
Den | Kroužek (Vyučující) | Termíny |
---|---|---|
Pondělí | Kreativ I (Lindušková) | 8.1.,15.1.,29.1.,12.2.,19.2.,26.2.,4.3.,11.3.,18.3.,25.3.,15.4.,29.4.,6.5.,13.5.,20.5.,27.5. |
Úterý | Keramika I (Vavřínová) | 9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,14.5.,21.5.,28.5. |
Úterý | Keramika II (Vavřínová) | 9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,14.5.,21.5.,28.5. |
Úterý | YLE Starters (Kalivodová) | 9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4. |
Úterý | Lego I (Bažant) | 9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,21.5. |
Úterý | Lego II (Bažant) | 9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,21.5. |
Úterý | Fun with english (Kaprálová) | 9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,14.5.,21.5. |
Úterý | Klub deskových her (Staníčková) | |
Úterý | Přípravka M I (Rusnoková) | |
Středa | Zábavné tvoření (Vavřínová) | 3.1.,10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5.,29.5. |
Středa | Přípravka M II (Jurtíková) | 14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4. |
Středa | Florbal I (Dubovov) | 10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5. |
Středa | Florbal II - pokročilí (Ptáčník) | 10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,22.5. |
Středa | Přípravka ČJ I (Bažantová) | 3.1.,10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4. |
Středa | Pohybová příprava s Cirkusem LeGrando I (Smejkalová) | 10.1.,17.1.,24.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5. |
Středa | Pohybová příprava s Cirkusem LeGrando II (Smejkalová) | 10.1.,17.1.,24.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5. |
Středa | Zážitková fyzika (Stejskal) | 10.1.,17.1.,24.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5. |
Středa | Lego III (Bažant) | 3.1.,10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,22.5. |
Středa | YLE Movers (Jurtíková) | 14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4. |
Středa | YLE Flyers (Kaprálová) | 10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5. |
Čtvrtek | Keramika III (Vavřínová) | 4.1.,11.1.,18.1.,25.1.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,11.4.,18.4.,25.4.,2.5.,9.5.,16.5.,23.5.,30.5. |
Čtvrtek | Keramika III (Vavřínová) | 4.1.,11.1.,18.1.,25.1.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,11.4.,18.4.,25.4.,2.5.,9.5.,16.5.,23.5.,30.5. |
Čtvrtek | Kreativ II (Lindušková) | 11.1.,18.1.,25.1.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,18.4.,25.4.,9.5.,16.5.,23.5.,30.5. |
Čtvrtek | Šachový kroužek (Ptáčník) | 4.1.,11.1.,18.1.,25.1.,1.2.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,11.4.,18.4.,25.4.,2.5.,9.5.,23.5. |
Čtvrtek | Přípravka ČJ II (Kašpárek) | 11.1.,18.1.,25.1.,1.2.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3. |
Pátek | Volejbal (Křivánková) | 5.1.,12.1.,19.1.,26.1.,16.2.,23.2.,1.3.,8.3.,15.3.,22.3.,5.4.,12.4.,19.4.,26.4.,3.5.,10.5.,17.5. |
Pátek | Jóga (Bažantová) | 5.1.,12.1.,19.1.,26.1.,16.2.,23.2.,1.3.,8.3.,15.3.,22.3.,5.4.,12.4.,19.4.,26.4.,3.5.,10.5.,17.5. |