511 110 953
info@zszebetin.cz
// do not delete
Fotografie a logo školy

Kroužky ve školním roce 2021/2022

Online přihlašování do kroužků bude spuštěno ve středu 15. 9. 2021 ve 20:00 hod. a ukončeno bude 22. 9. 2021 ve 20:00 hod.
Přihlášky najdete v elektronické žákovské knížce: Ostatní moduly → Zápis na školní akce → Přehled akcí.
POZOR! K přihlašování do kroužků musíte použít prohlížeč (např. Chrome), v mobilní aplikaci DM Software přihlašování není.
Jednotlivé kroužky se zobrazují jen žákům, pro které jsou určeny.
Kroužky jsou už nyní v elektronické žákovské knížce viditelné, ale přihlásit půjdou až 15. 9. 2021 od 20:00 hod.
Pokud nemáte přístup do elektronické žákovské knížky, kontaktujte zástupce ředitele emailem: jurtik.martin@zszebetin.cz
Kroužky prosím plaťte na účet školy: 1346661329/0800 pod variabilním symbolem, který Vám přidělí vedoucí kroužku. Cena za kroužek je za období říjen-prosinec 2021.

Kromě níže uvedených kroužků můžete své dítě také přihlásit do aktivit, které v naší škole provozují externí organizace:
Zdravá záda pro děti - Leták ke stažení
Judo Brno
Judo 1.-2. třída ČTVRTEK v 15:30 hodin, úvodní trénink 23. 9., online přihláška na www.judo-brno.cz/prihlaska
Judo 3.-5. třída ÚTERÝ v 15:30 hodin, úvodní trénink 21. 9., online přihláška na www.judo-brno.cz/prihlaska
Souhlas k vyzvednutí ze školní družiny
Stránky organizace

Orientační časové rozpětí
13:30-14:30
Orientační časové rozpětí
14:30-15:30
Orientační časové rozpětí
15:30-17:00
Po Keramika I (Vavřínová)
1. tř. 13:00-14:30 Cena: 840 Kč
Keramika II (Vavřínová)
2. tř. 14:45-16:15 Cena: 840 Kč
Vaření I (Horáková)
Kroužek je určen pro malé a začínající kuchaře, kteří si chtějí vyzkoušet tanec kolem kuchyně.

1.-2. tř. 15:00-17:00 Cena: 980 Kč
Po Kreativ I (Lindušková)
Kroužek pro všechny děti, kteří rádi tvoří rukama. V kroužku budeme pracovat s látkou a šicím strojem, s jehlou a nití, barvami, přírodninami, dráty, korálky, proutím a s dalšími materiály a pomůckami.

1.-2. tř. 13:30-15:00 Cena: 700 Kč
Po Míčové hry (Ptáčník)
Kromě fotbalu se budou hrát i jiné míčové hry.

3.-5. tř. 13:45-14:45 Cena: 480 Kč
Út Keramika III (Jakšová)
Na práci v dílně budete potřebovat převlečení (velké staré triko, košili, zástěru…)

3. tř. 13:30-14:30 Cena: 660 Kč
Vaření II (Horáková)
Kroužek je určen pro malé a začínající kuchaře, kteří si chtějí vyzkoušet tanec kolem kuchyně.

2.-5. tř. 15:30-17:00 Cena: 850 Kč
Út Hudebně pohybový kroužek (Reichardová)
2.-3. tř. 13:45-14:45 Cena: 500 Kč
Út YLE Movers (Jurtíková)
5.-6. tř. 13:45-14:45 Cena: 500 Kč
Út YLE Starters (Šenbergerová)
4. tř. 13:30-14:30 Cena: 550 Kč
Út Florbal I (kluci a holky) (Petrželová)
Sportovní oblečení, sportovní obuv do tělocvičny (nejlépe s bílou podrážkou)

1.-2. tř. 13:45-15:15 Cena: 720 Kč
St Zábavné tvoření I (Vavřínová)
1. tř. 13:00-14:30 Cena: 750 Kč
Zábavné tvoření II (Vavřínová)
2.-3. tř. 14:45-16:15 Cena: 750 Kč
St Klub deskových her I (Staníčková)
1.-2. tř. 13:30-14:30 Cena: 360 Kč
Zábavný kroužek (Zlatoš)
Lego, deskovky...

6. tř. 14:30-15:30 Cena: 360 Kč
St Jóga pro děti (Fňukalová)
3. tř. 13:45-14:45 Cena: 360 Kč
St Florbal II - (kluci a holky) (Petrželová)
Sportovní oblečení, sportovní obuv do tělocvičny (nejlépe s bílou podrážkou)

3.-4. tř. 13:45-15:15 Cena: 600 Kč
Čt Kreativ II (Lindušková)
Kroužek pro všechny děti, kteří rádi tvoří rukama. V kroužku budeme pracovat s látkou a šicím strojem, s jehlou a nití, barvami, přírodninami, dráty, korálky, proutím a s dalšími materiály a pomůckami.

3.-4. tř. 13:30-15:00 Cena: 700 Kč
YLE Flyers I (Jurtíková)
6.-7. tř. 14:00-15:00 Cena: 450 Kč
YLE Flyers II (Jurtíková)
7. tř. 15:10-16:10 Cena: 450 Kč
Čt Šachový kroužek (Ptáčník)
Kromě královské hry šachů bude možné se naučit a zahrát i jiné strategické, logické či postřehové deskové hry.

3.-5. tř. 13:30-14:30 Cena: 400 Kč
Vaření III (Horáková)
Kroužek je určen pro malé a začínající kuchaře, kteří si chtějí vyzkoušet tanec kolem kuchyně.

1.-2. tř. 16:00-17:00 Cena: 600 Kč
Čt Hrátky s AJ (Staníčková)
3. tř. 13:30-14:30 Cena: 500 Kč
Čt Keramika IV (Vavřínová)
3. tř. 13:30-15:00 Cena: 700 Kč
Čt Florbal III - (kluci a holky) (Petrželová)
Sportovní oblečení, sportovní obuv do tělocvičny (nejlépe s bílou podrážkou)

5.-7. tř. 13:45-15:15 Cena: 600 Kč
Čt Přírodovědný kroužek (Šedá)
Kroužek zaměřený na praktické činnosti – pozorování, mikroskopování, pokusy

4.-7. tř. 14:00-15:00 Cena: 500 Kč
Volejbalová přípravka (Křivánková)
Kroužek je zaměřen jak na všeobecnou pohybovou průpravu a základní dovednosti při hře s míčem, tak na zvládnutí základních volejbalových úderů.

3.-4. tř. 13:45-15:15 Cena: 660 Kč
Lego I (Bažant)
3. tř. 13:30-14:30 Cena: 400 Kč
Lego II (Bažant)
3.-5. tř. 14:40-15:40 Cena: 400 Kč
Kreativ III (Lindušková)
Kroužek pro všechny děti, kteří rádi tvoří rukama. V kroužku budeme pracovat s látkou a šicím strojem, s jehlou a nití, barvami, přírodninami, dráty, korálky, proutím a s dalšími materiály a pomůckami.

1.-7. tř. 14:00-15:30 Cena: 700 Kč

Tabulka s termíny kroužků

Den Kroužek (Vyučující) Termíny
PondělíKeramika I (Vavřínová)4.10.,11.10.,18.10.,25.10.,1.11.,8.11.,15.11.,22.11.,29.11.,6.12.,13.12.,20.12.
PondělíKeramika II (Vavřínová)4.10.,11.10.,18.10.,25.10.,1.11.,8.11.,15.11.,22.11.,29.11.,6.12.,13.12.,20.12.
PondělíKreativ I (Lindušková) 4.10.,11.10.,18.10.,25.10.,1.11.,8.11.,15.11.,29. 11.,6.12.,13.12.
PondělíVaření I (Horáková)4.10.,11.10.,18.10.,25.10.,1.11.,8.11.,15.11.,22.11.,29.11.,6.12.,13.12.,20.12.
PondělíMíčové hry (Ptáčník)4.10.,11.10.,18.10.,25.10.,1.11.,8.11.,15.11.,22.11.,29.11.,6.12.,13.12.,20.12.
ÚterýKeramika III (Jakšová)5.10.,12.10.,19.10.,26.10.,2.11.,9.11.,16.11.,23.11.,30.11.,7.12.,14.12.
ÚterýFlorbal I (Petrželová)5.10.,12.10.,19.10.,26.10.,2.11.,9.11.,16.11.,23.11.,30.11.,7.12.,14.12.,21.12.
ÚterýVaření II (Horáková)5.10.,12.10.,19.10.,26.10.,2.11.,9.11.,16.11.,23.11.,30.11.,7.12.,14.12.,21.12.
ÚterýHudebně pohybový kroužek (Reichardová)5.10.,12.10.,19.10.,26.10.,2.11.,9.11.,16.11.,23.11.,30.11.,7.12.,14.12.,21.12.
ÚterýYLE Movers (Jurtíková)5.10.,12.10.,19.10.,26.10.,2.11.,9.11.,16.11.,23.11.,30.11.,7.12.
ÚterýYLE Starters (Šenbergerová)5.10.,12.10.,19.10.,26.10.,2.11.,9.11.,16.11.,23.11.,30.11.,7.12.,14.12.
StředaZábavné tvoření I (Vavřínová)6.10.,13.10.,20.10.,3.11.,10.11.,24.11.,1.12.,8.12.,15.12.,22.12.
StředaZábavné tvoření II (Vavřínová)6.10.,13.10.,20.10.,3.11.,10.11.,24.11.,1.12.,8.12.,15.12.,22.12.
StředaKlub deskových her (Staníčková)6.10.,13.10.,20.10.,3.11.,10.11.,24.11.,1.12.,8.12.,15.12.
StředaZábavný kroužek (Zlatoš)6.10.,13.10.,20.10.,3.11.,10.11.,24.11.,1.12.,8.12.,15.12.
StředaFlorbal II (Petrželová)6.10.,13.10.,20.10.,3.11.,10.11.,24.11.,1.12.,8.12.,15.12.,22.12.
StředaJóga pro děti (Fňukalová)6.10.,13.10.,20.10.,3.11.,10.11.,24.11.,1.12.,8.12.,15.12.
ČtvrtekPřírodovědný kroužek (Šedá)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.,16.12.
ČtvrtekKreativ II (Lindušková)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.,16.12.
ČtvrtekHrátky s AJ (Staníčková)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.,16.12.
ČtvrtekKeramika IV (Vavřínová)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.,16.12.
ČtvrtekFlorbal III (Petrželová)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.,16.12.
ČtvrtekŠachový kroužek (Ptáčník)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.,16.12.
ČtvrtekYLE Flyers I (Jurtíková)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.
ČtvrtekYLE Flyers II (Jurtíková)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.
ČtvrtekVaření III (Horáková)7.10.,14.10.,21.10.,4.11.,11.11.,18.11.,25.11.,2.12.,9.12.,16.12.
PátekKreativ III (Lindušková)1.10.,8.10.,15.10.,22.10.,5.11.,12.11,19.11.,26.11.,3.12.,10.12.,17.12.
PátekLego I (Bažant)1.10.,8.10.,15.10.,22.10.,5.11.,12.11,19.11.,26.11.,3.12.,10.12.
PátekLego II (Bažant)1.10.,8.10.,15.10.,22.10.,5.11.,12.11,19.11.,26.11.,3.12.,10.12.
PátekVolejbalová přípravka (Křivánková)1.10.,8.10.,15.10.,22.10.,5.11.,12.11.,19.11.,26.11.,3.12.,10.12.,17.12.

Loga školy

Naši partneři

Férová škola

Evropský sociální fond

Cambridge Assessment

Stránky města Brna

Síť brněnských otevřených škol

Rodiče vítání

ÚMČ Žebětín

Filozofická fakulta Masarykovy univerziy

Kontaktní informace

Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
IČO: 49466208
IZO: 600108465

Otevřená 986/20a
64100 Brno-Žebětín
Telefon: 511 110 953
Email: info@zszebetin.cz
Číslo účtu: 1346661329/0800 (Česká spořitelna)
ID datové schránky: v2smjya

Rychlé odkazy

Kontakty

Povinně zveřejňované informace

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Přihlašování obědů

Elektronická žákovská knížka

Přihlášení ke školnímu emailu

Správce webu: Martin Jurtík
TOPlist