511 110 953
info@zszebetin.cz
Fotografie a logo školy

Akce ve školním roce 2019/2020

Listopad

4. 11. - Vánoční fotografování žáků - třídy 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B
4.-8. 11. - Bobřík informatiky
7. 11. - Školní kolo ve šplhu
8. 11. - Vánoční fotografování žáků - třídy 2.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B
10. 11. - Vítání občánků, od 14:00 hod., školní sbor
12. 11. - ČEPS CUP – florbal, SH TATRAN Bohunice, výběr žáků
14. 11. - Pěvecká soutěž
16. 11. - Podzimní deskohraní, od 9:00 hod.
18. 11. v 17:30 BookFair – prodej AJ literatury
20. 11. - Obvodní kolo ve šplhu
21. 11. - Den nekuřáků
22. 11. - Planeta Země 3000: Kolumbie, 5. A + 5. B
22. 11. - Městské kolo v deskových hrách – Sál zastupitelů
25. 11. - Rozmarýnek: Případ Dr. Sacharin, 4. A
27. 11. - Rozmarýnek: Případ Dr. Sacharin, 4. B
30. 11. - Rozsvícení vánočního stromu, od 16:00 hod., školní sbor
Školní družina
Svatomartinská tradice
Vánoční výzdoba MMB

Prosinec

2. 12. - Preventivní program Zpátky v čase, 3. B + 4. A, cena 85 Kč
5. 12. - Mikulášský den plný her
7. 12. - Vánoční dílničky – akce pro veřejnost
11. 12. - Vánoční koncert ZUŠ Fr. Jílka, v 10:30 hod.
Školní družina
Výlet do Dolních Kounic za Mikulášem a čertem
Mikulášské pečení (akce pro děti a rodiče)

Leden

6. 1. - Novoroční turnaj ve florbalu
Školní družina
Zimní výzdoba ŠD
Pololetní oslava vysvědčení

Únor

Školní kolo „English Jungle“
Školní kolo výtvarné soutěže
Zimní turnaj ve stolním tenisu – akce pro veřejnost
Veletrh ZŠ
Školní družina
Karnevalové odpoledne

Březen

28. 3. - Jarní dílničky – akce pro širokou veřejnost
Ekoden + Den vody
Den otevřených dveří
Soutěž v ČJ pro 3. - 5. třídu
Školní družina
Měsíc knihy – návštěva v knihovně
Den vody

Duben

3. 4. - Empík cyklista, 4. A + 4. B
Cambridgeské zkoušky - dle zájmu
Zápis do 1. tříd
Den Země
Recitační soutěž – školní kolo
Školní družina
Den Země – turistická vycházka k Helenčině studánce (akce pro děti a rodiče)
Velikonoční výzdoba MMB

Květen

15. 5. - Empík cyklista, 4. A + 4. B
Školní družina
Muzejní noc se ŠD (akce pro děti a rodiče)
Čarodějnický výlet do Dolních Kounic

Červen

1. – 12. 6. – Školy v přírodě
1. 6. - Den dětí
2. 6. - Lipka: Vodní svět, 4. A
3. 6. - Lipka: Vodní svět, 4. B
4. 6. - Branný den
9. 6. - Lipka: Vodní svět, 5. A
10. 6. - Lipka: Vodní svět, 5. B
11. 6. - Branný den
15. 6. - Cimbál
16. 6. - Lipka: Není včela jako včela, 3. A
19. 6. - Lipka: Kdo nám bydlí na zahradě, 3. B
Školní družina
MDD
Školy v přírodě
Sportovní odpoledne

Září

2. 9. - Zahájení školního roku
10. 9. - Focení 1. tříd
11. 9. - Dopravní hřiště Pastviny, 5. třídy
16. 9. - Lipka: Jak roste chléb, 3. B
16. 9. - Divadlo Radost, 2. třídy
23.-27.9. - Srdíčkové dny - prodej nadačních předmětů
24. 9. - Anglické divadlo (2.-5.roč.)
25.-27.9. - Adaptační pobyt 1. tříd
Školní kolo výtvarné soutěže
Školní družina
Podzim v PP Horákův žleb
Adaptační pobyt prvňáčků
Beseda s myslivci

Říjen

1. 10. - Lipka: Jak roste chléb, 3. A
1. 10. - Pasování na čtenáře v místní knihovně Jiřího Mahena, 1. třídy
2. 10. - Lipka: Nech brouka žít, 4. A
7. 10. - Dopravní hřiště Pastviny, 2. A + 2. B
9. 10. v 17:00 - Pasování prvňáčků
11. 10. - Empík cyklista, 4. A + 4. B
15. 10. - Dopravní hřiště Pastviny, 2. C
17. 10. - Lipka: Cesta do Ekvádoru, 5. B
21. 10. - Lipka: Nech brouka žít, 4. B
21. - 25. 10. - Matematická soutěž Mateso, školní kolo
24. 10. - Lipka: Cesta do Ekvádoru, 5. A
31. 10. - Halloween – projekt AJ
Školní družina
Výzdoba výstavy zahrádkářů
Halloweenské odpoledne

Listopad

Archiv školních akcí

Akce školy 2018/2019
Akce školy 2017/2018
Akce školy 2016/2017
Akce školy 2015/2016

Loga školy
Správce webu: Martin Jurtík
TOPlist