511 110 953
info@zszebetin.cz
Fotografie a logo školy

Úspěchy ve školním roce 2019/2020

BMX Racing
Moravská bikrosová liga: 4. místo (Barbora Maarová)
Fotogalerie

Šplh
Školní kolo (účastníci) - Lindušková, Latala, Opluštil, Vašík, Hromková, Mikšíková, Jihlavcová, Pokorný, Vrátničková, Stuchlík, Vaňková, Caha, Černý
Obvodní kolo - 1. místo (dle kategorie): Lukáš Stuchlík 5,2s, Marcela Hromková 5,9s, Amálie Lindušková 6,3s 3. místo: Marek Vašík 6,4s
Městské kolo - 7. místo: Amálie Lindušková 6,2s, Marek Vašík 6,2s, Marcela Hromková 6,2s, 13. místo Lukáš Stuchlík 6,5s

Matematické soutěže
Mateso (školní kolo) - úspěšní řešitelé: L. Kalendová, Š. Koudela, O. Pokorný

Deskové hry
Městské kolo - 5. místo
Fotogalerie

Informatika
Bobřík informatiky (Mini)
Nejlepší řešitelé 4. ročník - Matouš Slováček (165 bodů), Libuše Goláňová (156 bodů), Marek Pokorný (150 bodů)
Nejlepší řešitelé 5. ročník - Eva Havlištová (192 bodů), Jan Blažek (180 bodů), Ondřej Pokoný (180 bodů), Hana Sekyrová (168 bodů), Lucie Kalendová (168 bodů)
Další úspěšní řešitelé 4. ročník (zisk alespoň 120 bodů) - Adam Hýpal, Barbora Miškelová, Tomáš Urban, Štěpán Kunetka, Dominik Franzki, Nelly Jurová, Mariana Kalmanová, David Holčák
Další úspěšní řešitelé 5. ročník (zisk alespoň 120 bodů) - Sebastian Glovňa, Samuel Kašpar, Štěpán Koudela, Tereza Blažková, Kuba Fiala, Marek Trötzmüller, Adam Gregor, Rozálie Makovská, Matěj Benda, Hana Gajdošíková, Dominik Repa, Dominik Brtník, Jakub Jihlavec, Patrik Macháček, Pavlína Vaňková, Jakub Pallich, Kateřina Mičková, Václav Živný, Valerie Herzogová, Aneta Kroužilová
Fotografie

Florbal
Florbal ČEPS CUP (hoši): 2. místo
Brankář: Šimon Černý
Hráči: Matouš Slováček, Vašek Živný, Dominik Franzki, Lukáš Stuchlík, Ondřej Hájek, Jáchym Vrbas, Adam Hýpal, Marek Puchner, Olivier Latala
Florbal ČEPS CUP (děvčata): 5. místo
Brankář: Tereza Blažková
Hráči: Anna MC Sweeney, Štěpánka Jihlavcová, Valerie Herzogová, Karolína Kubíková, Sára Čermáková, Veronika Nejedlá, Sára Bednaříková
Fotogalerie
Novoměstský pohár: 5. místo
Brankář: Ondřej Hájek
Hráči: Šimon Černý, Matouš Slováček, Vašek Živný, Dominik Franzki, Lukáš Stuchlík, Adam Hýpal, Nico Weber
Fotogalerie

Archiv školních úspěchů

Školní úspěchy 2017/2018
Školní úspěchy 2016/2017
Školní úspěchy 2015/2016

Loga školy
Správce webu: Martin Jurtík
TOPlist