511 110 953
info@zszebetin.cz
// do not delete
Fotografie a logo školy

Naše úspěchy

Úspěchy ve školním roce 2021/2022

Anglický jazyk
English Jungle – školní kolo
1. kategorie: 1. místo – S. Miklušová, A. Giosanu, M. Zivčák; 2. místo – K. Fraguela, S. Hrušková; 3. místo – A. Valoviková
2. kategorie: 1. místo – M. Dobeš, M. Herrndorff; 2. místo – T. Klička; 3. místo – N. Juráčková
3. kategorie: 1. místo – V. Živná; 2. místo – D. Páviš; 3. místo – N. Kapinusová
4. kategorie: 1. místo – I. Mikšíková; 2. místo – J. Vošmera; 3. místo – D. Bronson, J. Miškela, D. Pikhart, J. Hořt
5. kategorie: 1. místo – Anna Hozáková; 2. místo – A. Hronek; 3. místo – K. Komárková
Městské kolo – 26. 4. 2022 na ZŠ J. A. Komenského 8.00 – 12.00, naši školu reprezentují – S. Milušová, M. Dobeš, V. Živná

Český jazyk
Babylon (školní kolo - 5. třídy) - úspěšní řešitelé: V. Kaprál (postup do městského kola), M. Vašík (postup do městského kola), C. Pospíšil (postup do městského kola), A. Hronek, V. Žejdl, K. Macura
Babylon (školní kolo - 6.-7. třídy) - úspěšní řešitelé (postup do městského kola): J. Caha, J. Fiala, M. Rozehnal, R. Mikluš, V. Nejedlá, M. Křetínský, H. Sekyrová, H. Gajdošíková
Babylon (městské kolo - 5. třídy) - 4. místo: M. Vašík
Babylon (městské kolo - 6.-7. třídy) - 1. místo: M. Rozehnal, 3. místo: R. Mikluš, 4. místo: V. Nejedlá, 5. místo: M. Křetínský, H. Sekyrová

Hudební výchova
Pěvecká soutěž (školní kolo - 1.-2. třídy) - N. Cigánová, A. Zelinková (1. místo), V. Michalec, J. Kalichová, S. Beranová (2. místo), K. Tomášovová, E. Michnová (3. místo)
Pěvecká soutěž (školní kolo - 3.-5. třídy) - K. Urbanová, M. Vacková (1. místo), N. Pavlasová, A. Überhuberová (2. místo), J. Stránská, B. Nováková (3. místo)
Fotogalerie

Informatika
Bobřík informatiky (kategorii Mini - 4.-5. třída) - 25 úspěšných řešitelů (zisk alespoň 120 bodů)
4. třídy:
1. místo (134 bodů) - P. Havlíček
2. místo (124 bodů) - O. Hovorka
3. místo (123 bodů) - T. Bohatá
5. třídy:
1. místo (192 bodů - plný počet bodů) - K. Komárková, B. Nováková, A. Hronek
2. místo (180 bodů) - M. Vašík
3. místo (172 bodů) - A. Kudová

Matematika
Mateso (městské kolo) - K. Komárková (úspěšný řešitel)
Diplom

Tělesná výchova
Florbal
Okresní finále ve florbalu (6.-7. třídy - chlapci)
V prvním zápase porazili chlapci ZŠ Sirotkovu 3:0. Ve druhém zápase podali velmi statečný výkon, když v polovině zápasu prohrávali 5:1, nevzdali se, a nakonec vyrovnali na 5:5.
Tímto vyhráli základní skupinu a postoupili do dalších bojů o vítěze mezi brněnskými školami.
Ani v této finálové skupině se kluci neztratili, když uhráli dvě remízy a utržili jednu porážku. Bohužel jen díky horšímu skóre to na další postup nestačilo a žáci naší školy se tedy umístili mezi nejlepšími 7 z celkem 31 brněnských škol.
Fotografie
Novoroční turnaj ve florbale
Před vánočními prázdninami se ve škole konal florbalový turnaj pro žáky z naší školy.
Soutěžili spolu třídy jednotlivých ročníků, kdy každá třída vytvořila dvě družstva, která se utkala ve skupinách.
Po vyčerpávajícím boji bylo rozhodnuto:
2. třídy: 1. místo 2.A
3. třídy: 1. místo 3.B
4. třídy: 1. místo 4.C
5. třídy: 1. místo 5.A
6. třídy: 1. místo 6.B
7. třídy: 1. místo 7.A
Na závěr se ještě v exhibičním utkání střetnul vítězný tým 7.A s výběrem 4.-6. tříd. Zde už byly výkony téměř profesionální a utkání mělo velmi vysokou úroveň. Zde nakonec vyhrál výběr ostatních žáků.

Šplh
Školní kolo (dle kategorií)
2.třídy: 1.místo: Lukáš Pavlík 10,16s a Eva Hromadová 9,83s
3.třídy: 1.místo: Kryštof Kalich 6,22s a Nikola Kašparová 7,86s
4.třídy: 1.místo: Jakub Hořt 7,54s a Andělka Pospíšilová 6,80s
5.třídy: 1.místo: Amálie Lindušková 5,64s
5.-6.třídy: 1.místo: Marek Vašík 5,06s
6.-7.třída: 1.místo: Marcela Hromková 5,55s
Rekord školy: Lukáš Stuchlík 4,91s, 7. třída

Výtvarná výchova
Barevný podzim (školní kolo - 1.-2. třídy) - V. Moulisová (1. místo), R. Šumová (2. místo), E. Sychrová (3. místo)
Barevný podzim (školní kolo - 3.-4. třídy) - E. Pilná, V. Jelínek (1. místo), B. Maarová, K. Němcová (2. místo), N. Kapinusová, T. Bohatá (3. místo)
Barevný podzim (školní kolo - 6.-7. třídy) - L. Goláňová (1. místo), P. Vaňková (2. místo), N. Jurová (3. místo)
Fotogalerie

Hudebně-výtvarná soutěž pro 2. stupeň "Malujeme s hudbou"
Abstraktní ztvárnění dvou částí (Voliéra a Akvárium) ze suity Karneval zvířat od francouzského skladatele Camille Saint-Saëns.
Akvárium
1. místo - E. Svobodová
2. místo - P. Boháč
3. místo - M. Rozehnal
Voliéra
1. místo - L. Kalendová
2. místo - V. Nejedlá
3. místo - H. Gajdošíková, H. Sekyrová

Požární ochrana očima dětí a mládeže
1. kategorie: 1. místo – A. Prošková, 2. místo – E. Zemanová, 3. místo – A. Valoviková, čestné uznání – E. Sychrová
2. kategorie: 1: místo – B. Kozáková, 2. místo – P. Linduška, 3. místo – N. Kratochvílová, čestné uznání – S. Chromá
3. kategorie: 1: místo – V. Herzogová, čestné uznání – K. Klecker a L. Válková
Umístění v krajském kole:
1. kategorie: 1. místo – A. Prošková, 2. místo – E. Zemanová
2. kategorie: 1. místo – B. Kozáková, 3. místo – P. Linduška
3. kategorie: 2. místo – V. Herzogová
Fotogalerie



Loga školy

Naši partneři

Férová škola

Evropský sociální fond

Cambridge Assessment

Stránky města Brna

Síť brněnských otevřených škol

Rodiče vítání

ÚMČ Žebětín

Filozofická fakulta Masarykovy univerziy

Kontaktní informace

Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
IČO: 49466208
IZO: 600108465

Otevřená 986/20a
64100 Brno-Žebětín
Telefon: 511 110 953
Email: info@zszebetin.cz
Číslo účtu: 1346661329/0800 (Česká spořitelna)
ID datové schránky: v2smjya

Rychlé odkazy

Kontakty

Povinně zveřejňované informace

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Přihlašování obědů

Elektronická žákovská knížka

Přihlášení ke školnímu emailu

Správce webu: Martin Jurtík
TOPlist