511 110 953
info@zszebetin.cz
Fotografie a logo školy

Úspěchy ve školním roce 2019/2020

BMX Racing
Moravská bikrosová liga: 4. místo (Barbora Maarová)
Fotogalerie

Šplh
Školní kolo (účastníci) - Lindušková, Latala, Opluštil, Vašík, Hromková, Mikšíková, Jihlavcová, Pokorný, Vrátničková, Stuchlík, Vaňková, Caha, Černý
Obvodní kolo - 1. místo (dle kategorie): Lukáš Stuchlík 5,2s, Marcela Hromková 5,9s, Amálie Lindušková 6,3s 3. místo: Marek Vašík 6,4s
Městské kolo - 7. místo: Amálie Lindušková 6,2s, Marek Vašík 6,2s, Marcela Hromková 6,2s, 13. místo Lukáš Stuchlík 6,5s

Výtvarné soutěže
Drakiáda (vyhlášen vítěz z každé třídy): Polková Julie, Koudelková Karolína, Audy Jakub, Bradíková Nela, Putnová Kateřina, Pavlasová Nela, Vacková Michaela, Bílková Eliška, Jurová Nelly, Velecký Jan, Porubská Barbora, Vaňková Pavlína
Ochrana vody – “Voděnka” (vyhlášen vítěz z každého ročníku): Živná Viktorka a Elsneová Sofie, Gábicová Veronika a Bradíková Nela, Vacková Michaela
Empík naděluje: Klimčíková Barbora, Kysilková Sofie, Diviš Tomáš, Kuklová Ela, Sedláček Michal, Burda David, Hořt Jakub, Komárková Klára, Puchner Marek, Brtníková Nela, Starý Daniel, Slavík Michal
Fotogalerie

Pěvecká soutěž
Školní kolo pěvecké soutěže se uskutečnilo 14. 11. 2019. Z každé třídy do školního postoupili 2 – 3 nejlepší žáci. Výběr písní byl zcela libovolný, bylo možno využít i doprovodu (karaoke).
Soutěžilo se v 5 kategoriích podle ročníků.
1. ročníky: 1. místo – Barbora Maaová a Klára Urbanová, čestné uznání Kristina Němcová a Denisa Remešová.
2. ročníky: 1. místo – Nela Pavlasová, 2. místo – Markéta Hásová, čestné uznání Barbora Klimčíková a Ella Kuklová.
3. ročníky: 1. místo – Ada Überhüberová, 2. místo - Blanka Nováková, čestné uznání Sára Chromá a Michaela Vacková
4. ročníky: 1. místo – Tomáš Urban, Marek Pokorný, čestné uznání Ondřej Řezáč a Anežka Havlíčková.
5. ročníky: 1. místo – Sára Dyntarová, 2. místo – Lucie Holešovská, čestné uznání – Anna Šípková.
Fotogalerie

Matematické soutěže
Mateso (školní kolo) - úspěšní řešitelé: L. Kalendová, Š. Koudela, O. Pokorný

Deskové hry
Městské kolo - 5. místo
Fotogalerie

Plavání
Kategorie:
1.-3. ročník – hoši – z každé školy 3 plavci: Adam Jakubec, Vít Kaplan, Albert Hronek.
1.-3. ročník – dívky – z každé školy 3 plavkyně: Alena Kudová, Adéla Mrázová, Sarah Mc Sweeney.
Z každé školy se 4 závodníci přihlásili i do štafety. Ve štafetě jsme se umístili na 9. místě.
4. - 5. ročník – hoši – z každé školy 3 plavci: Jakub Jihlavec, Dominik Brtník, Jan Blažek.
4. - 5. ročník – dívky – z každé školy 3 plavkyně: Lucie Kalendová, Anna Mc Sweeney, Tereza Blažková.
Z každé školy se 4 závodníci přihlásili i do štafety. Ve štafetě jsme se umístili na 12. místě.
Fotogalerie

Informatika
Bobřík informatiky (Mini)
Nejlepší řešitelé 4. ročník - Matouš Slováček (165 bodů), Libuše Goláňová (156 bodů), Marek Pokorný (150 bodů)
Nejlepší řešitelé 5. ročník - Eva Havlištová (192 bodů), Jan Blažek (180 bodů), Ondřej Pokoný (180 bodů), Hana Sekyrová (168 bodů), Lucie Kalendová (168 bodů)
Další úspěšní řešitelé 4. ročník (zisk alespoň 120 bodů) - Adam Hýpal, Barbora Miškelová, Tomáš Urban, Štěpán Kunetka, Dominik Franzki, Nelly Jurová, Mariana Kalmanová, David Holčák
Další úspěšní řešitelé 5. ročník (zisk alespoň 120 bodů) - Sebastian Glovňa, Samuel Kašpar, Štěpán Koudela, Tereza Blažková, Kuba Fiala, Marek Trötzmüller, Adam Gregor, Rozálie Makovská, Matěj Benda, Hana Gajdošíková, Dominik Repa, Dominik Brtník, Jakub Jihlavec, Patrik Macháček, Pavlína Vaňková, Jakub Pallich, Kateřina Mičková, Václav Živný, Valerie Herzogová, Aneta Kroužilová
Fotografie

Florbal
Florbal ČEPS CUP (hoši): 2. místo
Brankář: Šimon Černý
Hráči: Matouš Slováček, Vašek Živný, Dominik Franzki, Lukáš Stuchlík, Ondřej Hájek, Jáchym Vrbas, Adam Hýpal, Marek Puchner, Olivier Latala
Florbal ČEPS CUP (děvčata): 5. místo
Brankář: Tereza Blažková
Hráči: Anna MC Sweeney, Štěpánka Jihlavcová, Valerie Herzogová, Karolína Kubíková, Sára Čermáková, Veronika Nejedlá, Sára Bednaříková
Fotogalerie
Novoměstský pohár: 5. místo
Brankář: Ondřej Hájek
Hráči: Šimon Černý, Matouš Slováček, Vašek Živný, Dominik Franzki, Lukáš Stuchlík, Adam Hýpal, Nico Weber
Fotogalerie
Školní Novoroční turnaj ve florbalu
Výsledky:
2. třídy: vyhrála 2.B – tým Plzeňáci
3. třídy: vyhrála 3.A – tým Legendy
4. třídy: vyhrála 4.B – tým Vdolci
5. třídy: vyhrála 5.B – tým Tlusťoši
Finále 5. a 4. tříd vyhrály 4. třídy.
Fotogalerie

Archiv školních úspěchů

Školní úspěchy 2017/2018
Školní úspěchy 2016/2017
Školní úspěchy 2015/2016

Loga školy
Správce webu: Martin Jurtík
TOPlist